Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

Відкриття консультаційного центру по захисту прав споживачів в Коломийському районі

   

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ  ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ  

В  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ  ОБЛАСТІ

 КОЛОМИЙСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Cтаніславського,1, м. Коломия, Коломийський район, Івано-Франківська область 78200, тел. 0343349200

 

_04.04.2018 р.______ № _170________  На ______________від __________

 

        Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість про завершення циклу семінарів-навчань з актуальних питань дотримання законодавства про захист прав споживачів, що проводились для спеціалістів районних (міських) управлінь (відділів) Держпродспоживслужби, представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

       В ході навчань було підвищено рівень професійних знань у сфері захисту прав споживачів працівників Держпродспоживслужби на місцях та запроваджено механізм взаємодії управління захисту споживачів Головного управління з його територіальними підрозділами. 
 Основні методичні матеріали було систематизовано у вигляді друкованих інформаційних посібників у сфері захисту прав споживачів, державного ринкового нагляду, контролю за дотриманням антитютюнового законодавства, контролю за рекламою, здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства щодо порядку формування, встановлення та застосування цін. 
 Таким чином, з квітня 2018 року консультаційні центри на базі територіальних підрозділів Головного управління готові до надання допомоги споживачам в кожному районному центрі та місті обласного підпорядкування. 
 Тут споживачам порадять як діяти у випадку придбання неякісного товару чи отримання неякісної послуги, розтлумачать права та обов’язки відповідно до ситуації, допоможуть написати і приймуть звернення чи скаргу, а за наявності підстав – ініціюють проведення позапланової перевірки суб’єкта господарювання.
            Консультаційний центр по правах захисту споживачів Коломийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області знаходиться за адресою м.Коломия вул..Станіславського, 1.« повернутися до списку оголошень