Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

Дорогі журналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста!

Журналістика – це навіть не робота, а стиль життя. І сьогодні ви, журналісти показуєте приклад справжнього патріотизму.

Ви – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме ви  великою мірою формуєте свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення!

З повагою сільський голова Матеївецької ОТГ                                                  П.В. Книшук