Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

Новини

ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО У МАТЕЇВЦЯХ

Дата створення: 11:42 08.08.2018

У Матеївецькому Будинку культури урочисто вшанували переможців та призерів районних змагань з футболу сезону 2018 року.На свято завітали представники влади, футбольні фахівці, уболівальники, і звичайно, головні винуватці урочистостей – гравці та тренери команд, які зайняли лідируючі позиції у чемпіонаті та першості району.

МАЕСТРО ВАСИЛЕВИЧ ПРО ЛЮБОВ ДО МУЗИКИ І УКРАЇНИ

Дата створення: 10:05 08.08.2018

Велике майбутнє кожного з нас починається з маленької дитячої мрії. Ось так і мій співрозмовник Микола Василевич, уродженець села Слобідка Городенківського району, змалку захоплювався музикою. Народжений на самого Миколая 67 років тому, зізнається: мабуть, він був саме тією дитинкою, якій святий Миколай при народженні поклав під подушку великий талант.

КВІТУЄ ПЕРЕРИВ

Дата створення: 08:33 25.07.2018

Перерив відсвяткував свій ювілей – 575-річчя з дня першої писемної згадки. Вперше назва села Перерив згадується 1 липня 1443 року в книгах галицького суду. За легендою, колись на березі Пруту було поселення, яке після великої повені річка «перервала» на дві частини. Так утворився на лівому березі Перерив, а на правому – Тростянка. Тож день народження Перерова став особливим святом, яке об’єднало всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Це було свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись або нещодавно, щоб залишитися у Перерові - селі з особливим колоритом, людьми, традиціями і славною козацькою історією. 

НАШІ У ПРИЗЕРАХ

Дата створення: 10:57 03.07.2018

Завершилися районні змагання з футболу сезону   2018 року. Зокрема, у чемпіонаті у стиковій грі за третє місце зустрілись два представники Матеївецької ОТГ – ФК «Прометей» (Матеївці) та ФК «Дебеславці». Долю принципового протистояння на стадіоні с. Турка вирішив єдиний влучний удар гравця ФК «Прометей» Миколи Остапчука – 1:0. Має наша громада призерів і серед юнацьких складів. Молодіжні склади ФК «Прометей» та «Прут»  (Семаківці) фінішували на почесному другому місці у чемпіонаті та першості району відповідно.

Будуть ЦНАП і ДЮСШ

Дата створення: 10:07 03.07.2018

Понад чотири десятки питань було внесено до порядку денного ХІІІ позачергової сесії Матеївецької ОТГ.

Співпраця

Дата створення: 08:50 03.07.2018

Матеївецька об'єднана територіальна громада продовжує тісну співпрацю з Програмою "DOBRE". Даний проект Агенства США з міжнародного розвитку допомагає громадам Прикарпаття і не тільки,  зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування, створення кращих умов для розвитку.

ФІЛОСОФІЯ ПЕРВИНКИ

Дата створення: 14:53 14.06.2018

День медичного працівника відзначаємо на знак подяки тим, хто кожного дня бореться за наше здоров’я і життя. Медики допомагають нам з’явитись на світ, від першого і до останнього дня вони поруч. Попри всі реформаторські цунамі головним завданням для медичного працівника було й залишається здоров’я пацієнтів. Особливої ваги набувають функції первинної ланки медицини: рання діагностика захворювання, пропагування здорового способу життя і звичка стежити за своїм здоров'ям.

РУКА – НА ПУЛЬСІ СЬОГОДЕННЯ

Дата створення: 16:22 13.06.2018

6 червня, у день нашого професійного свята, в Будинку культури Матеївецької об’єднаної територіальної громади відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня журналіста. Це було не тільки свято працівників засобів масової інформації. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя, тому це було свято усіх, хто тримає руку на пульсі сьогодення.

ОСВЯТИЛИ ПРЕСТІЛ У ХРАМІ ПИЛИПІВ

Дата створення: 16:11 13.06.2018

Правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) завітав на парафію Пресвятої Тройці с.Пилипів. На церковному подвір’ї владику хлібом-сіллю зустріли діти, які віршованими рядками привітали поважного гостя. Заступник голови Матеївецької ОТГ Любомир Веселовський, вітаючи владику, вручив йому букет квітів, отець Роман запросив кир Василія очолити Літургію та знести молитви за прихожан і гостей храму.