Друге пленарне засідання І сесії Матеївецької ОТГ

Дата: 17.01.2017 17:45

Друге пленарне засідання І сесії Матеївецької ОТГ розпочалось із коляди. Художні аматори з Пилипів та Кропивища засівали обранців громади, віншували, маланкували. Духовні отці передали вітання та Боже благословення очільнику громади та всім депутатам від владики Юліана. Голова виборчої комісії Галина Шуп’як оголосила результати перевиборів по округу №11, де два кандидати набрали однакову кількість голосів.

За результатами повторного волевиявлення, депутатський мандат отримав Віталій Бирчак. Перед тим, як перейти до порядку денного, голова Матеївецької громади Петро Книшук закликав усіх активно включатися в робочий процес та припинити спекуляції стосовно його депутатства та суміщення посад. Зокрема, Петро Васильович заявив, що ще наприкінці минулого року написав заяву про складання ним повноважень депутата облради та директора ТзОВ «Прут-Генетик». Далі працювали за порядком денним, у якому було майже три десятки питань. Доповідали голова ОТГ Петро Книшук, фахівець з надання бухгалтерських послуг Надія Зубенко, секретар сільської ради Світлана Селезінка. Депутати прийняли бюджет, а також низку програм: підтримки сімей загиблих і постраждалих під час протестних акцій в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій; соціально-економічного і культурного розвитку; розвитку місцевого самоврядування Матеївецької ОТГ на 2017-2020 роки; будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та ін. Депутати підтримали запровадження плати за землю, єдиного, транспортного податку. На завершення утворили робочу групу із розробки та впровадження статуту громади, погодили склад комісій з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад, розглянули положення про преміювання в Матеївецькій сільській об’єднаній територіальній громаді.