Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

На запрошення голови Матеївецької ОТГ Петра Книшука новоутворену об’єднану громаду відвідав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій

На запрошення голови Матеївецької ОТГ Петра Книшука новоутворену об’єднану громаду відвідав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій. Разом із заступником голови обласної ради Сергієм Басарабом гості побували в Дебеславцях, Залучі та Ганневі.

 

Як зазначив в. о. старости Богдан Бойчук, до сіл так званої запрутської зони у влади вкрай рідко «доходили руки». Тому й накопичилось тут дуже багато різних проблем. Тепер вирішувати найважливіші з них узявся з перших днів на новій посаді очільник громади. Петро Васильович закликав обласних керманичів фінансово посприяти привести у належний стан освітньо-культурні об’єкти. Це стосується ремонту клубу в Залучі, відкриття додаткової групи в дитсадку Тростянки. Питання номер один – школа у Дебеславцях. Тут ще у 2008 році завершили проектно-кошторисну документацію на будівництво нового навчального закладу, однак, далі паперів справа так і не пішла. Наразі частина дітей змушена навчатися у старому аварійному корпусі. Василь Гладій, оглянувши учнівські класи, пообіцяв усіляко сприяти виділенню коштів з обласного бюджету на добудову нового приміщення.
– У кожному селі є проблеми, всі й одразу не вирішити. Однак, об’єднавши зусилля, ми можемо багато що зробити. Вважаю, мешканцям цих сіл пощастило, що мають такого лідера, як Петро Книшук. Після нашої поїздки має бути наступний крок – прийняття рішення обласної ради про виділення коштів уже у цьогоріч для тих об’єктів, на яких ми нині разом побували.

 « повернутися до списку новин