СВЯТО ВСІЄЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.05.2017 12:00

Особливим був День матері у Перерові. Після утворення об’єднаної територіальної громади в людей з’явилось нове дихання, виникло бажання разом творити успішне сьогодення, спільно вирішувати проблеми і ділити на всіх радісні моменти. Власне, з ініціативи місцевого настоятеля отця Романа Гаварецького День найдорожчих для кожного матусь зібрав на подвір’ї Будинку культури громаду і Перерова, і сусідніх сіл.

Адже разом святкувати – значить множити радість. Отець Роман подбав про справжнє свято для парафіян. Для них дарували своє мистецтво заслужений артист України Михайло Попелюк, методист із питань культури Матеївецької ОТГ Василь Волошенюк, аматорський хор «Горлиця» П’ядицького Будинку культури (керівник – Ігор Калиній), народний танцювальний ансамбль «Сварга» з Коломиї (Олександра Воротняк), оркестр народних інструментів «Гуцулія» (Микола Ковцуняк), учасники вокально-естрадної студії «Стар Дрім» з Коломиї (Любов Олійник). Важко передати емоції, які переповнювали глядачів. Отець Роман сам вів концертну програму, наголошуючи на винятковій ролі матері у житті кожної людини. На адресу жінок того дня лунало чимало теплих слів, матусям дякували, дарували квіти. Позитивних емоцій від святкового дійства вистачить надовго.