Наші – серед кращих!

Дата: 06.05.2018 11:10

В Івано-Франківську відбувся фінальний етап обласного футбольного турніру на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед дітей 2007 р.н. Приємно відзначити, що серед чотирьох фіналістів, які були сильнішими за своїх суперників на попередніх етапах були представники Коломийщини – команда, сформована на базі Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст. Матеївецької ОТГ. Перед стартом турніру, відбулося жеребкування півфіналів, згідно якого визначилися пари суперників: Стецівська ЗОШ (Снятинський р-н) – Дебеславцівська ЗОШ; Івано-Франківська ЗОШ №28 – Калуська ЗОШ №1.

У принциповому суперництві за вихід до фіналу престижного турніру, між представниками Коломийщини та Снятинщини гра була рівною. Обидві команди мали небагато моментів, щоб відзначитись, які так і не реалізували. Отож, після нульової нічиєї, довелось пробивати післяматчеві пенальті. Тут фортуна посміхнулась юним стецівчанам. У другому півфіналі івано-Франківці обіграли калушан – 3:0. У перерві між вирішальними протистояннями, фахівці ІФФФ організували для дітей змагання з елементів футболу: удари на дальність, точність, жонглювання м'ячем. Далі були зіграні матч за третє місце та фінал, де перемогли  представники великих міських шкіл: за 3 місце: Калуська ЗОШ №1 – Дебеславцівіська ЗОШ – 3:0

Фінал: Івано-Франківська ЗОШ №28 – Стецівська ЗОШ – 4:0

Хоча, заради справедливості варто зазначити, що перша половина гри за третє місце пройшла за повної переваги саме нашої команди. Однак, змарнувавши цілу низку слушних нагод для взяття воріт суперника, наша футбольна юнь пропустила три зовсім нелогічні голи.

В урочистій церемонії закриття змагань узяли участь перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, спеціаліст ІФФФ Василь Луцький, голова Снятинської районної федерації футболу Ігор Петришин, члени штабу обласного "Шкіряного м’яча". Учасникам фінального обласного турніру вручили футбольні м'ячі, надані безкоштовно Федерацією футболу України у рамках програми розвитку масового футболу для аматорських і дитячо-юнацьких футбольних команд. Переможцям і призерам вручили кубки, медалі, грамоти. Кращі гравці у номінаціях були відзначені індивідуальними призами. На завершення, варто відзначити, що фахівці обласної федерації футболу перед нашим від'їздом додому подякували директору Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст. Мирославу Николайчуку та вчителю фізичного виховання Василю Яремійчуку  за хорошу гру та вдалий виступ їхніх підопічних, які стали четвертими серед три сотні шкіл Прикарпаття.

Сергій ГРУДОВИЙ, член виконавчого комітету КРФФ.