Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

Мама, мати, матуся…скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово

Українці це свято відзначали в 1929 році у Галичині.

Мама, мати, матуся…скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдобрішої, найкращої, наймилішої для нас людини. І саме, у травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами й квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. З нагоди цього прекрасного свята заклади культури сіл Матеївецької ОТГ провели дитячі ранки, свята. А кульмінацією стало вшанування Матерів у БК с. Матеївці.

Концертна програма  «І пісня для мами лине увись…»                     с. Матеївці?

Дитячий ранок «Для тебе, матусю рідненька, віночок з барвінку сплету» с. Перерив

Свято Матері «Свята материнська любов»                      с. Тростянка

15 травня весь світ святкує День родини. Адже, кожна сім’я – це маленький світ, маленька країна. В цій країні свої закони, звичаї, традиції. Дуже хочеться, щоб у кожну сім’ю ввійшов мир, спокій, злагода і любов. З нагоди цього свята в бібліотеці с. Семаківці було проведено театралізоване дійство. Діти за допомогою пальчикового театру зіграли казку «Ріпка», де головними героями дружньої родини були дідусь, бабуся, онучка, киця, песик Сірко, мишка.