ОСВЯТИЛИ ПРЕСТІЛ У ХРАМІ ПИЛИПІВ

Дата: 13.06.2018 16:11

Правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) завітав на парафію Пресвятої Тройці с.Пилипів.
На церковному подвір’ї владику хлібом-сіллю зустріли діти, які віршованими рядками привітали поважного гостя. Заступник голови Матеївецької ОТГ Любомир Веселовський, вітаючи владику, вручив йому букет квітів, отець Роман запросив кир Василія очолити Літургію та знести молитви за прихожан і гостей храму.

Перед початком Божественної літургії владика звершив освячення нового престолу. Оновили престіл відбулося завдяки пожертвам парафіян, які по мірі можливостей давали кошти на церковний храм. До речі, церква Пресвятої Трійці у Пилипах збудована ще у далекому 1925 році. Але належний догляд, систематичні ремонтні роботи тримають святиню в досить привабливому вигляді. Під час богослужіння його Преосвященству співслужили протопресвітер Корницький о.Володимир Дрозд, віце-канцлер єпархії о.Олександр Федоришин, о.Василь Коновалюк, о.Олександр Селезінка та о.Іван Шинкарук. Після служби Божої настоятель храму о.Роман подякував владиці за візит та повчальне слово. На завершення бажаючі мали можливість отримати благословення через обряд мирування.