Спортивно-дозвільний центр – простір для розвитку та комунікації»

Дата: 03.08.2018 11:20

«Спортивно-дозвільний центр – простір для розвитку та комунікації»

В Матеївецькій ОТГ стартував проект, спрямований на підтримку жінок, які мають бажання вести активний спосіб життя та дбати про своє здоров’я.

Створення проекту стало можливим завдяки фінансуванню місцевої влади Матеївецької ОТГ та програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект здійснюється громадською організацією «Асоціація соціально-економічного розвитку с. Замулинці».  Головним завданням проекту є задоволення потреб населення в спортивно-дозвільних послугах шляхом облаштування тренажерного залу в приміщенні будинку культури  с. Замулинці та згуртування мешканців громади навколо спільної справи.

ГО «Асоціація соціально-економічного розвитку с. Замулинці»