Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

ЩАСТЯ – У ПРАЦІ

Якщо хочете знати, як виглядає щаслива людина, вам обов’язково треба познайомитись із Стефанією Николайчук із Залуччя. Стефанія Ільківна днями відзначила 80-річний ювілей, але такої жвавої, бадьорої, життєрадісної жінки треба ще пошукати! 
Доля не бавила її.

 

Рано почала свою трудову діяльність, зазнала болю втрат найрідніших людей, тяжких випробувань підступною хворобою. Але найвища життєва мудрість допомагала вистояти і зустрічати кожен день вдячністю силам небесним. Працювати треба, що би не сталося, - переконана Стефанія Ільківна, - тільки праця дає силу і зміцнює дух у життєвих випробуваннях. Недарма маленька, худенька, пані Стефанія щодня раненько ось уже 61 рік поспішає на роботу. Адже вона – молодша медсестра фельдшерсько-акушерського пункту в Дебеславцях. Її шанують колеги, більшість з яких годяться Стефанії Ільківні у діти, а то й в онуки. Вона всіх їх любить як рідних, адже разом працюють, ділять навпіл і радість, і смуток.
Головний лікар амбулаторії Богдан Вальчук каже, що такі кадри, як пані Стефанія, золотий фонд для будь якої установи. Сумлінна, відповідальна, ретельна – вона сама знає, що має робити. Її ставлять у приклад молодшим колегам. Тож ювілей Стефанії Ільківни став святом для усього колективу місцевих медиків і для громади. Привітати ювілярку приїхав голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук, староста Залуччя Михайло Чобанюк, колеги і друзі. Свій 80 день народження пані Стефанія зустрічає на роботі, у здоров’ї, добрі, шані. Тож чи може бути більше щастя? 

 

 

 

https://youtu.be/iv1OE-QbVN4« повернутися до списку новин