Некрологи.

Співчуття з приводу смерті Ілюка Миколи Петровича

На 92 році життя перестало битися серце  шановної та поважної людини, жителя с. Замулинці – Миколи Петровича Ілюка, який за час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання сіл Коломийщини.

20:46:37 11.09.2020

Співчуваємо, сумуємо, пам'ятаємо.

Заступник сільського голови Матеївецької об'єднаної територіальної громади, виконавчий комітет, працівники апарату сільської ради, члени виконкому, депутати, керівники бюджетних установ висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті сільського голови

22:12:15 14.06.2020

Співчуття Григор’євій  Наталії Михайлівні

Сільський голова Матеївецької об'єднаної територіальної громади, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники бюджетних установ висловлюють щирі співчуття практичному психологу Замулинецького ліцею Григор’євій  Наталії Михайлівні з приводу смерті чоловіка.

11:07:49 18.05.2020

Щирі співчуття Ганні Григор'євій з приводу непоправної втрати

Працівники закладів культури Матеївецької ОТГ щиро співчувають художньому керівнику Народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу "Веселі молодиці" Народного дому с. Перерив Ганні Григор'євій з приводу непоправної втрати - смерті сина Олега. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам'ять йому.

22:04:19 16.05.2020

СПІВЧУВАЄМО, ПІДТРИМУЄМО, СУМУЄМО...

Сільський голова, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники бюджетних установ Матеївецької сільської ради об*єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття начальнику відділу житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку та земельних відносин Багайлюку Володимиру Ярославовичу з приводу смерті найріднішої людини - матері. У ці скорботні дні важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашм рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Ми не взмозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство небесне. Хай земля її буде пухом.                                                                                                                                    Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

10:00:48 06.05.2020

Співчуття Блиді Мар'яні Войтехівні - юрисконсульту апарату Матеївецької ОТГ з приводу смерті чоловіка.

Апарат Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади висловлює щирі співчуття колезі по роботі Блиді Мар’яні Войтехівні з приводу тяжкої втрати -  смерті її чоловіка Блиди Володимира . В це не можливо повірити , але сталося непоправне 15 грудня 2019 року на 28-му році життя, внаслідок ДТП, відійшов у вічність, ще зовсім юний чоловік – Блида Володимир.    Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце рідної людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилась поруч. Шановна Наша колего, у цей важкий для Тебе час , ми разом з  Тобою низько схиляємо голови у скорботі. Нехай наші молитви та щирі співчуття полегшать гіркоту втрати та родинне горе .                                  Вічна йому пам’ять.

16:07:46 16.12.2019

Співчуття

Сільський голова, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники бюджетних установ Матеївецької сільської ради об'єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття методисту з питань культури Тарновецькій Галині Іванівні з приводу смерті найріднішої людини – смерті батька.

14:22:08 20.09.2019

Співчуття родині Дем'янюків

Матеївецький сільський голова, депутати, працівники апарату виконавчого комітету сільської ради, керівники бюджетних установ висловлюють щирі співчуття депутату сільської ради Дем’янюку Олегу Михайловичу з приводу тяжкої втрати – смерті внучка.

16:09:50 06.09.2019

Вічна пам'ять Степанії Максимівні

Матеївецький сільський голова об’єднаної територіальної громади, депутати, працівники апарату виконавчого комітету сільської ради, бюджетних установ висловлюють щирі співчуття депутату сільської ради, завідувачу господарством Підлетейчуку Михайлу Мирославовичу з приводу смерті матері

14:46:49 08.08.2019