Крок до Олімпу

Дата: 23.04.2018 18:16

Сімнадцять юнацьких команд узяли участь в обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед юнаків 2007 року народження. Зональні ігри ІІІ етапу відбувались у Нижньому Вербіжі, Івано-Франківську, Калуші та Стецеві (Снятинський р-н).  У Нижньому Вербіжі за єдину путівку у фінал вели спортивну суперечку команди сформовані з учнів загальноосвітніх шкіл: Дебеславцівської (Матеївецька ОТГ), Коломийської № 6, Переріслянської (Надвірнянський р-н), Микуличинської (Яремчанська міськрада). За результатами цікавих і непоступливих футбольних протистоянь перше місце виборола Дебеславцівська ЗОШ. Підопічні Василя Яремійчука не проопустили на турнірі жодного м'яча у власні ворота.

В активі представників Матеївецької об'єднаної громади  перемоги з однаковим рахунком 1:0 над суперниками з Надвірнянщини і Коломиї та  нічия 0:0 з ровесниками з Микуличина.  Отже у IV-му, фінальному обласному етапі турніру «Шкіряний м'яч» наша команда виборюватиме заповітну путівку на всеукраїнські змагання у суперництві з командами Калуської ЗОШ № 1, Івано-Франківської ЗОШ № 28, та Стецівської ЗОШ (Снятинський р-н).