Будуть ЦНАП і ДЮСШ

Дата: 03.07.2018 10:07

Понад чотири десятки питань було внесено до порядку денного ХІІІ позачергової сесії Матеївецької ОТГ.

На початку засідання депутати внесли власні пропозиції та доповнення. Зокрема, депутат Олег Дем'янюк запропонував створити депутатський фонд – щоб обранці громади мали кошти для нагальних потреб своїх виборців. Головний бухгалтер Надія Зубенко зазначила, що таке нововведення можливе тільки з наступного року, коли відповідні видатки будуть враховані у бюджеті. Після нетривалої дискусії у залі голова ОТГ Петро Книшук поставив питання про створення депутатського фонду на голосування. Однак, воно не знайшло достатньої підтримки серед парламентарів. Наступні питання порядку денного вже ухвалювались одностайно. Більшістю голосів депутати підтримали рішення про утворення Центру надання адміністративних послуг і Матеївецької дитячо-юнацької спортивної школи, внесли зміни до положення про старосту. Про виконання бюджету за перший квартал 2018 року доповіла Надія Зубенко. Методист відділу освіти Світлана Головань – про освітянські питання. Також депутати затвердили Положення про транспортний податок на 2019 рік, туристичний збір, спрощену систему оподаткування обліку та звітності у новій редакції, встановили ставки та пільги зі сплати податку на нерухоме майно. На завершення задовольнили низку клопотань від мешканців громади про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво та ведення особистого селянського господарства.