ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО У МАТЕЇВЦЯХ

Дата: 08.08.2018 11:42

У Матеївецькому Будинку культури урочисто вшанували переможців та призерів районних змагань з футболу сезону 2018 року.На свято завітали представники влади, футбольні фахівці, уболівальники, і звичайно, головні винуватці урочистостей – гравці та тренери команд, які зайняли лідируючі позиції у чемпіонаті та першості району.

Програму свята відкрив Народний аматорський духовий оркестр «Водограй». Звертаючись до великої футбольної родини, голова федерації футболу Коломийщини Петро Книшук подякував усім, хто підтримує гру мільйонів: гравцям, тренерам, суддям, уболівальникам, меценатам. Петро Васильович  побажав футболістам здоров'я та нових перемог у спортивному та особистому житті.Далі, під оплески залу вручили медалі та кубки найкращим. Начальник відділу молоді і спорту РДА Олег Дем'янюк та представник виконкому КРФФ Богдан Болюк нагородили юнацькі команди першості і чемпіонату: ФК «Сопів», «Пррометей» Матеївці, «Карпати» Спас (чемпіонат); ФК «Корнич-Королівка», «Прут» Семаківці, ФК «Черемхів» (першість). Серед дорослих складів турнірні перегони у першості на чільних позиціях завершила команда «Королівка-Корнич» - 1 місце, другим фінішувало «Підгір'я» з Іванівців, команда «ДОЗ» Коломия – третя. Нагороди переможцям вручили голова РДА Любомир Глушков і очільник райради Роман Дячук. Насамкінець голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук, депутат обласної ради Дмитро Лащук, футбольний меценат, президент ФК «Турка» Мирослав Червінський відзначили найсильніші футбольні колективи чемпіонату. Це чемпіон Коломийщини – «Сокіл» Коршів, срібний призер – «Довбушівець» Печеніжин, бронзовий – «Прометей» Матеївці. Кубок чемпіонів гордо підняв над головою капітан коршівської команди Іван Яценишин. Окрім нагород та привітань, гарний настрій лауреатам футбольного сезону забезпечили віртуози-духовики «Водограю», солісти оркестру Мар'яна Рутковська, Василь Волошенюк, лауреатка міжнародного конкурсу юних бандуристів Яна Мельничук.