Матеївецька громада
Коломийський район, Івано-Франківська область

Шановні жителі матеївецької громади!

Прийміть щирі вітання із Днем Прапора і з Днем Незалежності України!                                                                                     Наша країна, наш народ вже 27 років відзначає своє найбільше свято – день, коли ми стали господарями на рідній землі.


Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, терпіння, мужність і готовність боронити рідну землю від агресора. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України зуміє поліпшити життя у своїй власній державі. Нам є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе. 

Від усієї душі бажаю Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава Україні!

З повагою – голова Матеївецької об’єднаної територіальної громади Петро КНИШУК.« повернутися до списку новин