МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ У РУКАХ ДИТИНИ

Дата: 27.08.2018 11:49

У рамках святкування Дня Прапора та Дня Незалежності у Матеївецькій об'єднаній громаді відбулась низка патріотичних заходів.

Зокрема, у Матеївцях місцевою бібліотекою (бібліотекар Галина Варцаб'юк) проведено захід для підростаючого покоління «Майбутнє України у руках дитини». Перша частина заходу – історична година присвячена синьо-жовтому національному знамену. Після історичної години про державний стяг України, діти взяли участь у флеш-мобі «Патріотичний малюнок на асфальті». Учні Матеївецького НВК та дитячої школи мистецтв кольоровою крейдою старанно малювали державні символи, веселку у мирному небі, патріотичні гасла. Дитячі серця зображали Україну квітучою, вільною, без танків і зброї. Таку вони бачать свою Батьківщину.