МАЄ МОЛОДЬ З КОГО БРАТИ ПРИКЛАД

Дата: 03.09.2018 11:11

З нагоди 27 річниці незалежності України, районна федерація футболу спільно з Асоціацією ветеранів Коломийщини (голова Михайло Тимофійчук), за сприяння РО ВФСТ «Колос» провели у Матеївцях ветеранський футбольний турнір. У змаганнях узяли участь команди Гвіздця, Отинії, Спасу, Матеївців сформовані з славних футбольних ветеранів нашого краю (вікова категорія 45+).

Перед початком футбольних баталій з вітальним словом до учасників турніру звернувся голова федерації футболу Коломийщини, очільник Матеївецької ОТГ Петро Книшук, голова районної ради Роман Дячук, перший заступник центральної ради ВФСТ «Колос» Михайло Вінтоняк. Почесні гості привітали усіх присутніх з Днем незалежності, подякували гравцям команд, які, незважаючи на вік, продовжують вести активний спортивний спосіб життя. Спортсменів благословив о. Андрій, під мелодію державного гімну капітани команд підняли синьо-жовтий стяг. Після урочистої частини розпочалася спортивна - боротьба за кубок і медалі. У першому півфіналі, господарі турніру – матеївчани перемогли команду села Спас з рахунком - 3:1. Символічно, що прем'єрний гол у змаганнях забив найтитулованіший гравець турніру, чемпіон світу у складі збірної України серед медиків, уродженець Дебеславців, Матеївецької ОТГ Володимир Мироняк. Другий матч за вихід до фіналу між командами Гвіздця та Отинії завершився нульовою нічиєю. Тож командам довелось пробивати післяматчеві пенальті, де влучнішими були отинійці. Далі, команди, які поступились своїм опонентам місцем у фіналі, зіграли матч за третє місце: Гвіздець – Спас – 3:1. Насамкінець, у вирішальному протистоянні зустрілись представники Матеївців та Отинії. Суперники були гідні один одного. Гравці обидвох команд показали, що з роками, хоча і швидкість уже не та, але майстерність та самовіддача на футбольному полі залишається на належному рівні. Завдяки влучним ударам Олега Дем'янюка та Богдана Кицюка, перемогу у турнірі з рахунком 2:0 святкували матеївецькі ветерани, які завоювали кубок і золоті медалі. Нагороди і відзнаки отримали усі, адже того дня не було ні переможців, ні переможених. Тепла зустріч давніх друзів, щире спілкування, жарти і спогади про молодечі роки – турнір ветеранів вдався на славу. А найстаршому з них Василю Юращуку з Матеївців – за 70… Має молодь з кого брати приклад.