e-mail: mateivoth@ukr.net___ тел. 03433 9-21-97____ графік роботи: пн-пт 8:00-17:15

Голосуємо по новому !!! Електронна система голосування "ВІЧЕ" + ВІДЕО.

Дата: 12.11.2018 14:29

Відповідно до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" рішення сесії рад повинні прийматися задопомогою поіменного голосування. З метою зменшення витрат часу на проведення сесій, забезпеченні прозорості в прийнятті рішень, об'єктивної реєстрації всіх процедурних подій, Матеївецькою сільською радою об'єднаної територіальної громади було придбано за кошти місцевого бюджету та часткового співфінансування програми "ДОБРЕ" електронну систему для голосування "ВІЧЕ". Отож п'ятнадцята сесія сьомого демократичного скликання Матеївецької сільської ради об'єднаної територіальної громади 9 листопада 2018 року відбулась вже  в новому залі із використанням сучасної системи електронного поіменного голосування "ВІЧЕ".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)