Матеївецька об'єднана громада - святкує День працівника сільського господарства.

Дата: 21.11.2018 08:49

Напружений, сповнений клопоту хліборобський рік увінчує щорічно гарне свято – День працівників сільського господарства. Відзначаючи його ми визнаємо звитяжну хліборобську працю на благо Батьківщини, дякуємо трудівникам села за уміння гідно виходити зі складних, часто непередбачуваних ситуацій, наповнюючи зібраним врожаєм засіки держави. Саме мозолясті руки селян, що знають справжню ціну хліба, вартують найбільшої подяки та найвищої оцінки. Отож, щоб відзначити працю трударів у Будинку культури с. Матеївці відбулося свято урожаю.

Винуватців торжества працівників сільсько-господарських підприємств – ФГ «Прометей», ТЗОВ «Прут-генетик», ФГ «КВС» щиросердечно вітали: голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова Снятинської райдержадміністрації Богдан Свіщовський, начальник відділу агропромислового розвитку Коломийського району Роман Шупяк, начальник управління агропромислового розвитку Снятинської РДА, заслужений працівник сільського господарства України Василь Пупенко,

голова Асоціації фермерів Коломийщини, депутат Івано-Франківської обласної ради, директор фермерського господарства «Прометей» Орися Книшук, заслужений працівник сільського господарства, депутат Івано-Франківської обласної ради, сільський голова Матеївецької об’єднаної територіальної громади Петро Книшук.

Розділити свято прибули і творчі колективи зі Снятинщини: народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Червона калина» Будинку культури с. Балинці (керівник Василь Кульчицький), народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Дзюба» з с. Борщів (керівник Василь Юзюк) та народний аматорський хоровий колектив «Дзвони Покуття» Будинку культури с. Ценява Коломийського району (керівник Олексій Білоус).

Святкова програма проходила у формі ярмарку: кум Гичка (Роман Лукінчук ) та кум Макітра (Віталій Дмитрук) ярмаркуючи, запрошували на сцену аматорів народної творчості: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Веселі молодиці» Народного дому с. Перерив (керівник Ганна Григор’єва), народний аматорський духовий оркестр «Водограй» Будинку культури с. Матеївці (керівник Микола Василевич), вокальний ансамбль «Струни серця» (керівник Людмила Дмитерко), ансамбль народних інструментів та естрадний колектив «Карпатський передзвін». Вихованці дитячої школи мистецтв представили хореографічні композиції «Ангели» (керівник Віталія Гуменюк) та «Гуцульські візерунки» (керівник Вікторія Головань); своє мистецтво дарували глядачам Тетяна Пігуляк з піснею «Ой, на горі чорна редька» (клас викладача Іванни Слободян), ансамбль сопілкарів (клас викладача Романа Лукінчука) та сміхованець з Перерова Денис Семотюк.

Тож міцного здоров’я, вам трудівники поля, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного покутського краю, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!