П'ята річниця революції гідності

Дата: 27.11.2018 11:43

З 21 - 23 листопада у Матеївецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,  Замулинецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Пилипівському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Дебеславцівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів до Дня Гідності та Свободи під назвою «Україна – країна гідності і свободи», події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.

Мета заходу - вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, збереження та донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.

• З учнями проведені  виховні години спілкування на теми «Пам'ятай їх вчинок і обличчя», «Зима, що нас змінила».

• Учні декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті.

Фото без опису Фото без опису

• Відбувся  перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані. Мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.
  • Організовано виставку дитячих малюнків на дану тематику.

• В шкільній бібліотеці були проведені інформаційні години « Від Революції гідності до країни гідності», оформлені тематичні виставки «Революція гідності, охрещена кров’ю», Ілюстративно-документальна виставка «Шлях до Свободи»

• Служба Божа за загиблими на Майдані.
  • Свято «Осінній бал», присвячене Дню Гідності та Свободи.

•  Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Події тих днів  перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася  приспана роками національна свідомість людей.

Ми  в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками

Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття: в якому б куточку Землі не жив би Українець, ніщо не зможе зламати той дух, ту жагу до свободи, які генетично закладено у його душі.