Про нас говорять на всю Україну. ТСН - життя в Матеївецькій ОТГ. + ВІДЕО.

Дата: 10.12.2018 08:40

Рівнесенькі, як під лінієчку, дороги.  Йога із собакою та фітнес зі струмом. Незвичні способи тримати себе у формі
Фітнес клуб для жінок, новенькі школи, садочки і навіть власний оркестр. Те, чого тут ніколи не бачили, з’явилося всього за 2 роки.
Із сіл на Прикарпатті утворилася Матеївецька громада, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. Це - трохи менш, як 8 тисяч людей із 12 поселень. Якісь багатші, якісь бідніші. Але тепер – вони в одному човні і не дають тонути нікому. Отак разом вони живуть лише 2 роки, але здається – щонайменше 10. І керує тут  англомовний голова.

Так тут кажуть всі. Тому перше, що зробили у громаді – відремонтували школи в усіх селах. Їх таких сім. Це одна з найбільших - на 160 учнів. Їй сто років і зовні вона сіра. Але всередині – різнокольорова. Тут на всю працює нова українська школа для першачків, яку ще й у містах не всюди запустили. Але найбільші досягнення – ось цей звичайнісінький коридор. "Це нове добудоване приміщення завдяки якому діти мають можливість не виходячи на вулицю ходити в їдальню", - розповідає директорка школи.

Вбиральні теж були на холодній вулиці. Тепер – у приміщенні. Діти їх так і називають "ті, що теплі". На кухні каструлі парують на нових плитах. У столовій – саме шкільний обід. Коштує всього 10 гривень.