Коляда - дух Різдва

Дата: 07.01.2019 11:17

Різдво Христове – це свято нашої духовності, свято милосердя, свято давнє і вічно молоде. Різдвяні свята починаються колядками на Святвечір. У колядках багато мудрості, доброти, людських почуттів. Славлять у них господаря, господиню, славлять Христа і працьовиті руки хліборобів. Здавна колядників чекали у кожній хаті, їм раділи,бо існувала прикмета: що більше колядників, то щасливіше житиме родина. Тож гурти колядників ходили селами нашої громади у Різдвяні свята.

Пастушка с. Тростянка

Пастушка с. Кропивище