З різдвяною колядою у геріатричні пансіонати м. Коломия, с.Ковалівка та у коломийський медичний заклад для ветеранів АТО

Дата: 14.01.2019 11:54

У світлі Різдвяні дні  аматори художньої самодіяльності села Перерив з «Маланкою» та веселою колядою завітали до мешканців геріатричних пансіонатів у м. Коломиї та с. Ковалівка. Адже, Різдвяні свята несуть особливо піднесений настрій. Це той неповторний час, коли кожного із нас наповнюють почуття любові, добра та щирості один до одного. Дуже важливо, щоб у Різдвяні свята у кожній душі засяяв живий Христос! Саме ці почуття вони подарували мешканцям пансіонатів.

Взяли участь у Різдвяному мистецькому дійстві «Небо і земля нині торжествують» біля головної ялинки м. Коломиї

Фото без опису Фото без опису

Колядники не обминули і поранених військовослужбовців, учасників війни на Сході України, які перебувають на лікуванні у Коломийському медичному закладі для ветеранів АТО. Вони вітали працівників та пацієнтів цього закладу. Ця традиція коляди дарує радість, мир та Божу благодать для наших захисників.

Фото без опису Фото без опису