«Ти себе Українкою звала…»

Дата: 07.03.2019 10:34

Українська земля породила багатьох письменників і поетів, які не тільки збагатили нашу літературу, але й уславили її серед інших літератур світу. Одне з найвеличніших імен серед них — ім'я Лесі Українки.

Доля не була поблажливою до неї. Захворівши в дитинстві, поетеса змушена була все життя долати тяжку недугу, вести, за її словами, "тридцятилітню війну" з хворобою. Коротким було її життя — лише 42 роки прожила вона. Не судилося їй особистого щастя, палкого взаємного кохання, щастя материнства. Не стала, як мріяла, піаністкою, знівечена хворобою рука не слухалася, але за всі страждання і втрати Леся Українка була обдарована Богом великим поетичним талантом, який вона віддала Україні, своєму народові. Найпершою, найвірнішою і найглибшою любов'ю Лесі Українки була її рідна земля — Україна. З нагоди 148-ої річниці від дня народження поетеси заклади культури провели дитячі свята, години спілкування, години Лесиної поезії «До Лесиного віночка».

Година спілкування «Так, я буду крізь сльози сміятися…» - бібліотека с. Кропивище

Книжково-ілюстративна виставка «Сторінками творчості Лесі Українки»

Книжково-ілюстративна виставка «Їй судилося стати українським Шекспіром»

Лесині читання «Ні! Я жива, я буду вічно жити…» - бібліотека с. Замулинці