«На струнах Кобзаревої душі»

Дата: 11.03.2019 10:32

Багато десятиліть незгасним вогнем усеперемагаючого патріотизму палахкотить могутня і ніжна Шевченкова поезія. Портрети Тараса змалку впізнає кожна дитина. Нас просто не існує без Шевченка. Магія Шевченкового слова незбагненна. Пишучи про старовину, він думає про сучасність. Тарас Шевченко промовляє до національної свідомості українців, до їхньої честі і гідності. З нагоди 205-ої річниці від дня народження Кобзаря у Будинку культури с. Матеївці відбулася літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса».  Захід розпочав Василь Волошенюк соліст народного аматорського духового оркестр «Водограй» піснею «Шлях до Тараса».

Учасниками свята були вихованці Матеївецького НВК (керівник Ганна Тимофійчук),

учасники художньої самодіяльності закладів культури нашої громади

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Діана Юрійчук – с. Ганнів, Надія Мироняк  - с. Дебеславці, Ганна Гураль – с. Тростянка, Анастасія Чужак – с. Пилипи

Затамувавши подих присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й  ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика. Кульмінацією свята став виступ народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Веселі молодиці» Народного дому с. Перерив. У їхньому виконанні прозвучали твори «Тече вода в синє море» та «Світе тихий…»

Приємною несподіванкою стало для Віталія Тимофіїва – механізатора фермерського господарства «Прометей» привітання від сільського голови Матеївецької об’єднаної територіальної громади Петра Книшука та керівника фермерського господарства «Прометей», депутата Івано-Франківської обласної ради Орисі Книшук з нагородженням його орденом «За заслуги» третього ступеня за вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Приєднався до привітань і фольклорно-етнографічний колектив «Веселі молодиці», які цього ж дня підтверджували звання «Народний».