ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАТЕЇВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.04.2019 09:52

Щиросердечно вітаю Вас із величним і світлим Воскресінням Христовим, світлим і радісним святом, яке спонукає кожного змінити своє життя, оновитися внутрішньо, повірити у перемогу життя над смертю, добра над злом.
Великодній світанок та щира молитва у Божому храмі – це особливе таїнство. Бо в цей час наші серця наповнюються силою віри та любові, бо Пасха Христова зміцнює кожного з нас духовно.

У Великодні дні наші душі окрилені надією, а Христове Воскресіння нагадує нам про головне покликання – творити добро. Хай Великодні Дзвони пробудять у Ваших серцях бажання будувати, берегти і творити сильну і щасливу, духовно багату Україну!
Я щиро бажаю рідній громаді, щоб у цей Великий день ми відчули бажання добрих змін, перетворень. Хай у наших душах панує відчуття оновлення та оптимізму. Бажаю усім щасливої долі, міцного здоров’я, родинного затишку та Господнього благословення! Тож будьмо єдиними і сильними, об’єднані любов'ю до Бога, до свого ближнього та до неньки України.
Веселих і радісних Вам Великодніх свят!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!