Тренінг для гостей

Дата: 18.05.2019 15:08

Працівники бібліотек сіл Кропивище, Пилипи взяли участь у практикумі «Підтримка, просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Івано-Франківській області», який проходив у обласній універсальний науковій бібліотеці імені І.Франка.

Аматори художньої самодіяльності закладів культури сіл нашої громади вітали гостей Паланської сільської ради  святковою програмою.

Як показує практика, аби реалізувати на власній території щось корисне і цікаве, не обов’язково витрачати на це безліч часу, трудових ресурсів. Подекуди достатньо буває звернутись до досвіду іншої громади, яка вже втілила в життя той чи інший проект, відпрацювала складні питання і готова поділитися з іншими. Саме з цією метою делегація Паланської сільської ради, що на Черкащині, завітала у Матеївецьку ОТГ. Для шановних гостей аматори художньої самодіяльності закладів культури сіл нашої громади організували справжнє свято.