ОНОВЛЕНИЙ ПУНКТ ЗДОРОВ’Я

Дата: 25.06.2019 16:54

Своєрідно підготувались до професійного свята медиків у Матеївецькій ОТГ. Напередодні у Замулинцях урочисто відкрили після капітального ремонту приміщення Пункту здоров’я.
- Практично повністю усе поміняли: вікна, дах, підлогу, колишній ФАП не впізнати, - розповідає виконуючий обов’язки головного лікаря Матеївецького Центру медико-санітарної допомоги Богдан Вальчук. – У кожному селі нашої громади є такі оновлені медичні пункти, ще кращий – у Пилипах.

Наразі вони ще не оснащені до кінця необхідною апаратурою, але ми над цим працюємо. Тут можна буде отримати всі ті послуги, які надає первинна медична ланка: поміряти тиск, визначити рівень цукру в крові, зробити кардіограму та ін…
- Якби ми не взялись за це приміщення після руйнівної повені 2008 року, воно би пропало, - наголошує голова ОТГ Петро Книшук. – Це стало можливим завдяки створенню нашої об’єднаної територіальної громади, і власне коштом громади виконані усі ремонтні роботи. Тож у переддень прекрасного свята Дня медика щиро вітаю усіх, хто нас рятує і лікує, бажаю всім здоров’я й успіхів.
- У наших селах з часу створення об’єднаної територіальної громади зроблено чимало, - констатує староста Іван Назарійчук. – Але закликаю всіх до подальшої праці і спільного вирішення усіх громадських справ, адже разом ми – сила!
Щирі вітання медикам того дня адресували місцеві школярі, святковий настрій панував в усьому селі…