ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА ЗУСТРІЧІ З ОЧІЛЬНИКАМИ ОТГ: НАСТУПНИЙ РІК СТАНЕ РОКОМ БУДІВНИЦТВА ДОРІГ ТА МОСТІВ

Дата: 14.10.2019 10:49

Децентралізація дає можливості для ефективного розвитку об'єднаних територіальних громад. На цьому наголосив голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук, відкриваючи виїзну зустріч членів правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття з головою ОДА Денисом Шмигалем, яку провели сьогодні у Матеївцях.

"За останні два роки нам вдалось зробити набагато більше, ніж за весь час Незалежності України. У Матеївецькій громаді капітально відремонтовано усі будинки культури та освіти. Лише за останні два роки у громаді відновлено 12, 5 км доріг з твердим покриттям"- сказав голова громади.
Петро Книшук також повідомив про те, що вже наприкінці жовтня в ОТГ запрацює ЦНАП.
Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль відзначив здобутки децентралізації, а також повідомив, що обласною державною адміністрацією спільно з ІФ ЦРМС здійснено оноволення Перспективного плану з формування ОТГ у нашій області. "Оновили Перспективний план, до якого увійшло 57 ОТГ. Подали напрацювання в КМУ на погодження. Важливо, щоб у результаті ці громади стали спроможними. Спроможність - це не лише високі фінансові показники, але це й доступність та якість надання публічних послуг, належний рівень освіти та медицини", - сказав очільник ОДА.
Управлінець також обговорив питання проведення тендерних процедур для реалізації інфраструктурних проектів.
Говорячи про питання ремонту доріг, управлінець особливо наголошував на тому, що "наступний рік стане роком будівництва нових мостів та доріг".