ІННОВАЦІЙНІ СПОСОБИ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Дата: 14.10.2019 10:51

Засновники та реалізатори проекту "Промприлад. Реновація" готові працювати над створенням складних рішень, котрі стимулюватимуть економічний розвиток об'єднаних територіальних громад Івано-Франківщини.

Про це сказав підприємець Юрій Филюк на зустрічі з головами ОТГ, яка щойно розпочалась у Матеївцях.
За його словами, системні перетворення нині доводять свою необхідність та важливість. Завдяки цим змінам в області створюються сприятливі передумови для ведення інноваційного бізнесу.
"Якщо будемо об'єднувати зусилля - матимемо високий потенціал для розвитку", - сказав він.
Підприємець наголошує на важливості синхронізації діяльності на місцях. Він запропонував очільникам ОТГ спробувати співпрацю у напрямі екофермерства. "Цікава ідея зі створення food-лабараторії. Знаю, що нині на Прикарпатті є чимало підприємств, які виготовляють кисломолочну продукцію, але, на жаль, не мають відповідних сертифікатів для збуту до країн ЄС. Така лабораторія на базі Промприладу буде здійснювати сертифікацію сільськогосподарської продукції та дозволить підриємцям з ОТГ виходити на європейські ринки", - говорить Филюк.
Юрій Филюк також запропонував ідею зі створення спільного брендингу із ОТГ.
"Вбачаю високий потенціал взаємодії з об'єднаними територіальними громадами. Для початку нам необхідно вивчити ресурсну базу кожної із тергромад. Вже згодом за рахунок грантових коштів розвивати інноваційні сектора економіки. Звісно, усіх болючих питання у такий спосіб в громадах ми не вирішимо, проте життя покращимо", - переконаний підприємець.