Польські колеги-бібліотекарі на теренах Матеївецької громади

Дата: 21.10.2019 13:11

Обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, а обмін досвідом в міжнародному форматі є ще більш цінним. Ми ділимось власним досвідом та напрацюваннями, а взамін отримуємо ще більше ідей для втілення у своїй громаді.

18 жовтня 2019 року у нашу громаду завітали почесні гості: працівники Воєводської публічної бібліотеки ім. Е.Смолки в польському місті Ополе -  директор бібліотеки пан Тадеуш Хробак, бібліотекарі Кристина Павловська, Барбара Гедройч, Здіслава Бернаш-Косна, головний спеціаліст з персоналу Ева Котиня, водій Роберт Дудек; начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак, директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій, директор Коломийської ЦРБ Наталія Тарновецька.

Гості відвідали публічну бібліотеку с. Замулинці, ознайомились з роботою спортивно-дозвільного центру (тренажерного залу).

У с. Матеївці відбулася зустріч з сільським головою ОТГ Петром Книшуком. Гості відвідали новозбудований храм – ПЦУ Покрови Пресвятої Богородиці та переглянули концерт художньої самодіяльності нашої громади у Будинку культури с. Матеївці.

Робочий день закінчився засіданням круглого столу, де Директор Воєводської публічної бібліотеки Т. Хробак розповів про досвід організації бібліотечної справи у гмінах Опольського воєводства.