УСПІШНИЙ ОСВІТНІЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Дата: 06.11.2019 13:51

31 жовтня ц.р. у Києві, в залі «Європейському» готелю «Президент», відбувся форум «Успішний освітній менеджмент в об’єднаних громадах», на який була запрошена начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури Матеївецької ОТГ Світлана Головань.

– Користуючись нагодою та беручи до уваги формат Форуму – як простір для обміну досвідом та інформацією, була можливість передати свої відгуки та запитання, – розповідає пані Світлана. – У вітальній частині форуму виступила Аня Фішер, керівниця відділу секторальних реформ Програми «U-LEAD з Європою», та Анна Пуцова, державний експерт Міністерства освіти і науки України на тему: «Всеукраїнська мережа менеджерів освіти: здобутки та успішні практики». Друга частина форуму складалась із двох сесій. Обговорення практик у форматі відкритого простору відкрило не менш важливі питання, а саме: «Спроможна мережа шкіл», «Ефективне управління школою», «Залучення додаткових ресурсів», «Довіз учнів на вчителів», «Підвищення професійного рівня вчителів», «Дошкільна освіта», «Позашкільна освіта». У роботі сесії взяли участь спікери та модератори, представники Міністерства освіти і науки України в якості експертів при обговоренні деяких тем, серед яких: Оленка Северенчук, Освіторія, Ірина Когут, КSE, Сергій Дятленко, U-LEAD з Європою, Анна Грищенко, МОН. У фінальній презентації результатів обговорення роботи та наступні кроки взяла участь Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки України. Щиру подяку хочеться скласти організаторам форуму – Програмі «U-LEAD з Європою» – за змістовно організований захід, можливість отримати інформацію щодо успішного управління освітою.