ПРАЦЮЮТЬ НА ЗЕМЛІ І ГОДУЮТЬ КРАЇНУ

Дата: 19.11.2019 13:42

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Без сумніву і сьогодні робота сільського трудівника залишається найважливішою, оскільки саме від їхньої праці залежить, що буде на столі у кожного українця.

17 листопада 2019 року в Україні відзначали День працівників сільського господарства. Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Їхня праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день у Будинку культури с. Матеївці дякували тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

А ще однією визначною датою стало 20-річчя успішної діяльності на теренах Коломийщини і Снятинщини  фермерського господарства «Прометей».

Усіх трударів рідної землі з професійним святом привітали очільник Матеївецької ОТГ, заслужений працівник сільського господарства України Петро Книшук, депутат обласної ради, голова ФГ "Прометей" Орися Книшук, заступник голови Матеївецької громади Любомир Веселовський. Кращих працівників-аграріїв, які сумлінно трудяться у господарствах «Прут-Генетик», «Прометей», «КВС» відзначили преміями та подяками.

Справжню атмосферу свята дарували: народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Червона калина" Будинку культури с. Балинці (керівник Василь Кульчицький), народний аматорський хоровий колектив «Дзвони Покуття» Будинку культури с. Ценява (керівник Олексій Білоус), народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Дзюба» Будинку культури с. Борщів (керівник Василь Юзюк), народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Покутські візерунки» Будинку культури с. Іллінці (керівник Євген Роттерман) та аматори художньої самодіяльності нашої громади – народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Веселі молодиці» Народного дому с. Перерив (керівник Ганна Григор’єва), хоровий колектив «Українська родина» Будинку культури с. Замулинці (керівник Людмила Дмитерко), хоровий колектив клубу с. Дебеславці (керівник Ольга Яремчук), ансамбль народних інструментів Будинку культури с. Матеївці (керівник Роман Бойчук), народний аматорський духовий оркестр «Водограй» Будинку культури с. Матеївці (керівник Тарас Танасійчук),  жіночий вокальний ансамбль "Струни серця" Будинку культури с. Матеївці (керівник Людмила Дмитерко), хореографічні колективи дитячої школи мистецтв «Орхідея» (керівник Віталія Гуменюк), «Сузір’я» (керівник Вікторія Лукащук) та вокалісти Роман Назарійчук, Денис Кречко.  Хвилинки гумору дарував сміхованець, всенародний улюбленець Володимир Пушкар.

Тож, бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.