Нарада працівників культури Матеївецької ОТГ

Дата: 12.11.2019 11:12

12 листопада 2019 року відбулася нарада працівників культури Матеївецької ОТГ. В роботі наради взяли участь: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Любомир Веселовський, начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури Матеївецької ОТГ Світлана Головань, методист з питань культури відділу освіти, молоді і спорту, культури Галина Тарновецька, працівники закладів культури нашої громади.

В ході роботи було розглянуто ряд питань. Серед них:

• Про моделювання базової мережі закладів культури Матеївецької ОТГ;
  • Про планування культурно-мистецьких заходів на 2020 рік;
  • Про відзначення в громаді Дня працівників сільського господарства, Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв Голодоморів;
  • Про проведення заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права;
  • Про проєктну діяльність закладів культури.

В різному обговорили інформацію про перебування дітей у закладах культури у нічний час, про написання книги історії сіл нашої громади, про створення Музею нашої громади.