НАГОРОДА ДЛЯ ВСІЄЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.12.2019 15:56

За вагомий внесок у життєдіяльність держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійснення заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвиток демократії, парламентаризму, громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності Грамотою Верховної Ради України і нагрудним Знаком нагороджено голову Матеївецької об’єднаної територіальної громади, депутата Івано-Франківської обласної ради Петра Книшука.

Нагороду вручено під час сесійного засідання обласної ради.
– Вважаю, це нагорода для всієї нашої громади, – переконаний Петро Васильович. – Це велика заслуга і спільна праця наших односельців, депутатського корпусу, апарату сільської ради ОТГ, усіх, хто допомагає втілювати наші головні пріоритети: покращення життя у громаді, розвиток наших сіл, гідне майбутнє підростаючого покоління. Адже успіх місцевого самоврядування – плідна співпраця з людьми. Коли не знаєш, що робити – іди до людей, радься, слухай, роби висновки. Це дає можливість успішно рухатись вперед. Отож і в нашій громаді протягом трьох років після об’єднання зроблено дуже багато у всіх галузях: освіті, медицині, культурі, значно покращено інфраструктуру. Завжди нашим пріоритетом були запрутські села, з нагоди 615-річчя Матеївців наступного року звернемо увагу на центр громади. Люди бачать усі добрі зміни, які принесла децентралізація, тож маємо бажаючих приєднатись до нашої громади, зокрема, мешканці Трацької сільської ради висловили своє чітке бажання бути з нами. Вірю, що громада має велику силу.