НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ

Дата: 15.01.2020 11:11

Різдво Христове знаменує собою народження нового життя, оновлення людської душі, яка повинна освятитися благородними помислами і з'єднатися з почуваннями всього народу. Справжньою окрасою новорічно-різдвяних свят  є урочисті пісні - колядки і щедрівки. Вміщені в них  побажання кожному члену родини, возвеличення Божої Матері, прославляння таїнства народження Святого Дитяти створюють магічну і неповторну атмосферу. Саме така святкова атмосфера панувала в Будинку культури с. Замулинці, де відбулася новорічно-різдвяна феєрія.

На свято завітали колядники: вертеп храму Пресвятої Трійці с. Пилипи з отцем Юрієм; хоровий колектив клубу с. Дебеславці (керівники Василь Волошенюк та Ольга Яремчук); вокальний гурт колядників Будинку культури с. Матеївці (керівник Людмила Дмитерко); маланка Народного дому с. Перерив (керівники Любов Козланюк та Ганна Григор’єва); ансамбль викладачів дитячої школи мистецтв (керівник Іванна Слободян); хоровий колектив «Українська родина» Будинку культури с. Замулинці (керівник Людмила Дмитерко); дитячі колядницькі гурти – Матеївецької гімназії (керівники Мирослав Павлюк) та Замулинецького ліцею (керівники Надія Романюк та Людмила Дмитерко), хореографічний колектив «Орхідея» з танцювальними композиціями «Цукерочки» та «Чужина» (керівник Віталія Гуменюк) та інші.   Краплинку гумору додали аматори Будинку культури с. Замулинці сценкою як теща святкувала Новий рік з дочкою та зятем.

Голова Матеївецької об'єднаної громади Петро Книшук подякував усім учасникам святкового дійства, давши схвальну оцінку виступам народних аматорів.