ПРИЙШОВ ПРЕДТЕЧА, ЗАБРАВ СВЯТА НА ПЛЕЧІ

Дата: 29.01.2020 10:10

Приємною згадкою про Різдвяні свята стало для мешканців Кропивища недавнє Водохреще, коли усі дружно зійшлися в урочище «Джуркут». Тут традиційно на Йордана упродовж шести років вражає своєю красою льодове містечко. Головний ініціатор спорудження оригінальних крижаних творінь – Петро Дригаловський, депутат Матеївецької сільської ради. До роботи долучилося чимало активістів. Лід рубали на місцевих ставках, вантажили на підводи. Всі працювали на ентузіазмі, але з охотою. Головні майстри: Іван Павличко, який передав своє вміння Андрію Гаврилюку, Петро Слободян, Іван Слижук, Роман Ткач, Володимир Петрів, Василь Долішняк, Василь Абрам’як, Юрій Футумайчук, Михайло Николайчук та ін.

При допомозі дужих рук, великих кліщів та бензопил в урочищі «Джуркут» поблизу джерела за три дні з брил постали малі архітектурні форми: райські ворота, капличка, хрести, ялинки, напис «Христос Рождається – 2020 с. Кропивище». А для дітвори спорудили гірку-ковзанку. А що за Водохреща без купання у крижаній воді, коли поруч – ополонка з джерельною водою! Свято запам’ятається надовго…