КОШТИ СПРЯМУЮТЬ НА НАЙНЕОБХІДНІШЕ

Дата: 16.03.2020 18:08

Голова Матеївецької ОТГ, депутат обласної ради Петро Книшук в Івано-Франківську узяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків. Засідання комісії відбувалося за участі голови обласної ради Олександра Сича і його першого заступника Василя Гладія. В ході засідання комісія погодила розподіл коштів резервного фонду обласного бюджету в сумі понад 2 мільйони гривень. Їх спрямують для забезпечення обласної клінічної лікарні інфекційної лікарні необхідними засобами захисту, швидкими тестами та препаратами. Також депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік та схвалили календарні плани заходів на 2020 рік трьох регіональних програм.