ДЕЗІНФЕКЦІЯ ДОРІГ НА ТЕРИТОРІЇ МАТЕЇВЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 15.04.2020 11:50

За даними МОЗ, станом на 9 год. 16 квітня, кількість захворювань в Україні на  "COVID-19" становить 4161 випадок. З них - 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 397 нових випадків (найбільше від початку пандемії). На жаль, Івано-Франківська область серед лідерів по кількості захворювань на коронавірус. На Прикарпатті лабораторно підтверджено 401 випадок. Нас випереджають у цій сумній статистиці тільки Буковина(662 захворювань) та Київ+область - 898.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до українців з проханням залишатися вдома на Великдень.
 -  “Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть у свято.Просто залишайтеся вдома. Не тому що МОЗ рекомендує чи лікарі просять, а заради себе, заради своїх близьких і найрідніших", йдеться у зверненні.
У зв’язку із поширенням інфекційного захворювання COVID-19, КП «Господарник ОТГ» провело дезінфекцію доріг, що знаходяться на території Матеївецької об‘єднаної територіальної громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)