НА ПРИКАРПАТТІ БУДЕ 61 ОТГ

Дата: 22.04.2020 21:25

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Івано-Франківської області, відповідно до якого на Прикарпатті буде 61 ОТГ.
 «Над створенням перспективних планів громад працювали Міністерство, профільний комітет Верховної Ради України, облдержадміністрації, народні депутати від округів та експерти. Перспективні плани мають забезпечити формування таких спроможних громад, які будуть здатні надавати населенню якісні адміністративні та інші послуги, а отже територіальні громади матимуть більші можливості для свого розвитку», – прокоментував проєкти розпоряджень міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Об*єднані територіальні громади на Прикарпатті:
Богородчанська, Дзвиняцька, Солотвинська, Староборогодчанська, Верховина, Білоберізька, Зеленська, Галицька, Дубовецька, Більшівцівська, Городенківська, Чернелицька, Долинська, Вигодська, Витвицька, Верхнянська, Войнилівська, Новицька, Гвіздецька, Коршівська, МАТЕЇВЕЦЬКА, Нижньовербізька, Отинійська, Печеніжинська, Пядицька, Косівська, Космацька, Кутська, Яблунівська, Рожнівська, Надвірна, Делятинська, Ланчинська, Пасічнянська, Переріслянська, Рогатинська, Букачівська, Рожнятівська, Дубівська, Брошнів-Осадська, Перегінська, Спаська, Снятинська, Заболотівська, Тисменецька, Єзупільська, Лисецька, Ямницька, Загвіздянська, Угринівська, Тлумацька, Обертинська, Олешанська, Болехівська, Бурштинська, Івано-Франківська, Калуська, Коломийська, Яремчанська, Ворохтянська, Поляниця. Відповідно в цих громадах відбудуться місцеві вибори восени 2020 року.