СПІВЧУВАЄМО, ПІДТРИМУЄМО, СУМУЄМО...

Дата: 06.05.2020 10:00

Сільський голова, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники бюджетних установ Матеївецької сільської ради об*єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття начальнику відділу житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку та земельних відносин Багайлюку Володимиру Ярославовичу з приводу смерті найріднішої людини - матері. У ці скорботні дні важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашм рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Ми не взмозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство небесне. Хай земля її буде пухом.                                                                                                                                    Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.