Співчуваємо, сумуємо, пам'ятаємо.

Дата: 14.06.2020 22:12

Фото без описуЗаступник сільського голови Матеївецької об'єднаної територіальної громади, виконавчий комітет, працівники апарату сільської ради, члени виконкому, депутати, керівники бюджетних установ висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті сільського голови

Книшука Петра Васильовича

В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток громади, району, області важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна праця в сільському господарстві. Передчасна смерть – це велика втрата для всіх оточуючих.

Нехай добрий світлий спомин про Петра Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті громади, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші , ніж смерть! Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.  Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам'ять про Петра Васильовича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!

Труна з тілом покійного буде виставлена в обійсті сім’ї Книшуків с. Перерив. Прощальна церемонія відбудеться у вівторок об 11:00. Ховатимуть Петра Васильовича в с. Матеївці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)