ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВІДВІДАВ МАТЕЇВЕЦЬКУ ОТГ

Дата: 06.08.2020 12:54

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснив робочу поїздку до Матеївецької ОТГ. Керівник області ознайомився з ходом відновлювальних робіт на газопроводі – переході середнього тиску через р. Прут між населеними пунктами Замулинці та Дебеславці, зруйнованого внаслідок стихії у червні цього року. На виконання робіт тут передбачено 1мільйон 800 тисяч гривень. «Вже місяць більше тисячі абонентів без газопостачання, – зазначив керівник області. – Із 19-ти об’єктів газової інфраструктури, які зазнали пошкоджень, цей перехід зруйновано найбільше.

Держава зробила все, кошти на проведення робіт виділено і відновлення об’єкта розпочалося. Нам необхідно в найстисліші терміни подати людям газ. Наголошую: роботи повинні бути проведені якісно та з гарантією». Керівник АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз» – підрядної організації, яка здійснює роботи – доповів про стан, методи і терміни проведення робіт. За його словами на всіх 19 об’єктах роботи розпочаті, на окремих будуть завершені до кінця тижня, а на даному переході – у ІІІ декаді серпня. «Я прихильник відкритості та прозорості ходу робіт та використання коштів, – зазначив Віталій Федорів. – Для цього на сайті облдержадміністрації запроваджена відповідна рубрика, де всі бажаючі можуть ознайомитися з інформацією про хід відновлювальних робіт з ліквідації наслідків стихії та використання коштів, які нам виділено для цих цілей. Ще раз наголошую на якісному проведенні робіт. 2008 рік не повинен повторитися».