У ЗАМУЛИНЦЯХ ДІТИ НАВЧАТИМУТЬСЯ В ПОКРАЩЕНИХ УМОВАХ

Дата: 08.08.2020 12:36

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів у селі Замулинці Матеївецької ОТГ ознайомився з ходом ремонтних робіт у місцевому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Цей об’єкт - один із п’яти навчальних закладів, які на Прикарпатті включені до Національної програми Президента України «Велике будівництво». Капітальний ремонт школи, а саме заходи з енергозбереження, фінансується державою з фонду ДФРР. У 2020 році передбачено 5 мільйонів 240 тисяч гривень Також до проведення робіт долучилася і місцева громада. З бюджету Матеївецької ОТГ профінансовано 571 тисячу гривень.

«Президент України Володимир Зеленський та Уряд приділяють значну увагу об’єктам «Великого будівництва». Хід робіт постійно також на моєму контролі. Сподіваємося, що, не дивлячись на ситуацію із поширенням коронавірусу, з вересня розпочнеться повноцінний навчальний процес. Важливо, щоби в цій школі діти зайшли в оновлені класи. Тут проводиться заміна покрівлі, опалення, внутрішні опоряджувальні роботи. Ми всі – громада, батьки, діти – хочемо позитивних змін. Надіємось, що завдяки програмі «Велике будівництво» з 1 вересня діти навчатимуться у покращених умовах», - зазначив голова облдержадміністрації.