ФК «ПРОМЕТЕЙ» - ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ФУТБОЛУ!

Дата: 07.09.2020 09:43

Коломийщина має нового чемпіона з футболу. Доля золотих нагород вирішувалася в останньому турі, коли «Прометей» на власному полі приймав свого найближчого переслідувача – «Сокіл» з Коршева. Якщо господарів поля задовольняла нічия, то суперникам була необхідна перемога. Тож коршівчани першими і відзначились забитим м*ячем. У другому таймі матеївецькі футболісти взяли гру під свій контроль і зрівняли рахунок. У підсумку нічия – 1:1. Це означає що сезон 2019/2020 для матеївецької команди видався тріумфальним, адже окрім чемпіонства, «Прометей» також виграв і Кубок району.                                  Президент ФК «Прометей» Богдан Книшук: - Наші футболісти на сто відсотків виконали завдання цього спортивного сезону. Виграли і районний Кубок, і чемпіонат, тож надалі будемо ставити нові завдання і підкорювати нові вершини. Адже незабаром наша команда стартує в розіграші Кубка чемпіонів Прикарпаття.