Співчуття з приводу смерті Ілюка Миколи Петровича

Дата: 11.09.2020 20:46

Фото без опису На 92 році життя перестало битися серце  шановної та поважної людини, жителя с. ЗамулинціМиколи Петровича Ілюка, який за час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання сіл Коломийщини.

Микола Петрович – вмілий керівник, здібний організатор, люблячий батько, дідусь та прадідусь.

Народився 08 травня 1929 року в селі Замулинці Коломийського району Івано-Франківської області у селянській родині. Закінчив Замулинецьку школу та у 1954-1957  роках навчався у Вищій Рівненській школі. Розпочав свою трудову діяльність з 1949 року  на посаді завідувача бібліотекою в

с. Замулинці. За час трудової діяльності неодноразово був обраний сільським головою: в лютому 1952 року обраний головою Замулинецької сільської ради, в листопаді 1957 року –  Спаської сільської ради, в травні 1964 року – Матеївецької сільської ради, працював інспектором по обліку ЦСУ, займав керівні посади в сільськогосподарських підприємствах.

Покійний   був учасником бойових дій в Чехословаччині.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Світлий, добрий спомин про Миколу Петровича та його внесок у розвиток громади завжди житиме в серцях рідних, односельчан, усіх, хто його знав, любив і поважав його.

Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Похорони відбудуться 13.09.2020 року о 14.00 год.

в с. Замулинці, вул. Набережна Надпруття, 35