З Днем захисника України та святом Пресвятої Покрови.

Дата: 14.10.2020 12:01

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Керівництво та апарат Матеїівецької сільської ради об'єднаної територіальної громади щиро зичить Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності.

Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.