ПЕРШИЙ КРОК - ЦЕ ВЖЕ ДОРОГА

Дата: 06.12.2020 10:09

Відбулась установча сесія  VIII демократичного скликання  Матеївецької  об*єднаної територіальної громади . Перше засідання відбувалось в урочистій обстановці у Будинку культури.  На початку представники духовенства благословили обранців громади на плідну роботу та сумлінне виконання своїх обов*язків. Далі, про підсумки перших виборів та визнання повноважень новообраних депутатів,  присутніх поінформувала голова територіальної виборчої комісії Галина Білак.

Так, за підсумками народного волевиявлення,  до складу депутатського корпусу Матеївецької сільської ради VIII демократичного скликання увійшли представники трьох політичних сил: "Батьківщина" - 12 мандатів; "Європейська солідарність" - 3; "Слуга народу" - 1. Ще шість депутатів пройшли, як самовисуванці.     . Право зачитати текст присяги надали найстаршому за віком депутату Василю Юращуку. А  піднесену атмосферу у залі створив духовий оркестр "Водограй" та солісти Мар*яна Рутковська і Василь Волошинюк.    Далі, розглядалося питання про підсумки перших виборів та обрання на посаду Матеївецького сільського голови. 25 жовтня симпатії виборців були на користь Любомира Веселовського, який випередив свого найближчого конкурента Михайла Саманчука на 176 голосів.   Тож, після складання присяги, новообраний очільник громади Любомир Веселовський  приймав численні вітання та щирі побажання. Наснаги в роботі, плідної співпраці з усіма гілками влади та легких робочих буднів Любомиру Веселовському  побажали депутати обласної ради Орися Книшук і Богдан Книшук. У свою чергу, новообраний голова, подякувавши за теплі слова вітань, які щедро лунали на його адресу, зазначив, що  буде чесно і віддано працювати на благо рідної громади. Далі усі присутні у залі хвилиною мовчання вшанували світлу пам*ять Петра Васильовича Книшука - першого голови Матеївецької ОТГ, ідейника та сподвижника багатьох добрих справ у громаді. Опісля, відвідали могилу Петра Васильовича, де у щирій молитві добрим словом згадали покійного.    Друге засідання першої сесії вже відбувалося у сесійній залі. Утворивши лічильну комісію, депутати підтримали кандидатури, запропоновані очільником ОТГ на посади секретаря, заступника та керуючого справами.  Так, секретарем Матеївецької сільської  ради ОТГ стала Оксана Чобан. Заступником голови ОТГ обрано Володимира Багайлюка, а Світлана Селезінка відтепер керуюча справами(секретар виконкому).   Серед інших питань порядку денного, депутати, зокрема, затвердили персональний склад виконавчого комітету, утворили постійні комісії сільської ради, прийняли рішення про реорганізацію Трачської сільської ради шляхом приєднання до Матеївецької сільської ради та ін.