Третя позачергова сесія Матеївецької сільської ради об'єднаної територіальної громади від 29.12.2020 року.

Дата: 13.01.2021 09:19

№ п/п Назва рішення Файл
- Порядок денний третьої (позачергової) сесії Матеївецької сільської ради 29.12.2020року
1 Про зміну засновника, перейменування Трацького ліцею Косівської районної ради Івано-Франківської області та  затвердження статуту в новій редакції.
2 Про зміну засновника закладів культури клубного типу управління сектора культури Косівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.
3 Про зміну засновника та перейменування бібліотек-філій  сектора культури, національностей та релігій Косівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області
4 Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Матеївецької сільської ради майна бюджетних установ, що перебувало на балансі Комунального некомерційного підприємства «Косівська Центральна районна лікарня» Косівської  районної ради Івано-Франківської області, зміну найменування, зміну засновника та затвердження статуту в новій редакції КНП МСР ОТГ "Матеївецький центр ПМСД"
5 Про внесення змін в структуру і штатну чисельність апарату Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів на 2021 рік
6 Різне